strona główna biuro oferta usługi praca

Usługi dodatkowe
Zestawienia - Deklaracje - RozliczeniaW zakresie usług finansowych biuro oferuje sporządzanie innych niż wymagane Ustawą o rachunkowości oraz określanych prawem podatkowym zestawień i deklaracji oraz rozliczeń finansowych takich, jak:

  1. sporządzanie sprawozdań statystycznych wymaganych przez GUS oraz NBP,
  2. opracowywanie wniosków kredytowych,
  3. sporządzanie analiz finansowych oraz biznes planów,
  4. pomoc przy rejestracji i założeniu działalności gospodarczej
  5. pomoc przy rozpoczęciu działalności gospodarczej, zakładaniu i przekształcaniu firm
  6. pośredniczenie w szybkim uzyskaniu wszelkich zaświadczeń i wpisów dokonywanych i wystawianych przez organy podatkowe, samorządowe i państwowe
  7. przygotowywanie dokumentów niezbędnych do obrony interesu naszego Klienta w postępowaniach podatkowych, sądowych i administracyjnych.

W celu profesjonalnej obsługi proponujemy również stałą współpracę z Biurem Prawnym, mieszczącym się w tym samym budynku.

Obsługa Biura Prawnego obejmuje reprezentowanie naszego Klienta przed wszelkimi sądami, organami podatkowymi, organami administracji państwowej i samorządowej, w sprawach związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą oraz udzielanie wszelkich porad związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, w zakresie wszelkich dziedzin prawa.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi gospodarczej pośrednio świadczymy również usługi w zakresie spraw kadrowych, płac i rozliczeń ZUS pracowników naszego Klienta, jak przychodów prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, a także ryczałtu ewidencjonowanego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO PROFESJONALNEIJ I RZETELNEJ WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty biura lub potrzebujecie dodatkowych informacji, zapraszamy do skorzystania z zakładki KONTAKT

Biuro Finansowo-Księgowe
Monika Gorzycka

ul. Kościelna 8
65-064 Zielona Góra
NIP: 554-175-04-42

Telefon / Fax
+48  68 324 15 75
+48  68 324 15 80
+48  68 324 46 12

Mobil
+48  503 034 289

E-mail
biuro@bfk.pl

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu Biuro Finansowo Księgowe Monika Gorzycka z siedzibą w Zielonej Górze przy ulicy Kościelnej 8 Dobrowolnie przesłane przez Panią/Pana dane osobowe w treści E-maila będą przetwarzane w celu przygotowania oferty lub realizacji umowy zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku. Wszelkie pytania i wątpliwości związane z Pani/Pana danymi osobowymi prosimy kierować na adres daneosobowe@bfk.pl lub bezpośrednio w siedzibie Administratora od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:30-16:00

Godziny Otwarcia
od: 8.00 do: 16.00

Created by GRT Studio - Strony Internetowe, Systemy CMS/CRM, Aplikacje IT, Fotografia i Reklama| 2008 © bfk.pl